Par servisu
Par servisu

Møller Auto Ventspils ir nodrošināts ar modernāko servisa aprīkojumu un aktuālāko tehnisko informāciju, kas ļauj veikt veikt pilnvērtīgu visu gadu gājuma Volkswagen automašīnu tehnisko apkopi, diagnostiku un remontdarbus. Møller Auto Ventspils servisa kapacitāte ļauj apkalpot aptuveni 400 automašīnas mēnesī. Servisā tiek nodarbināti 5 mehāniķi un 1 autoelektriķis izmantojot 6 darba vietas ar pacēlājiem. Servisā tiek apkalpotas visas Volkswagen Grupas automašīnas.

Møller Auto Ventspils servisa darbinieki un tehniskais personāls regulāri piedalās Volkswagen AG izstrādātajos tehnisko apmācību kursos un ir apguvuši tehniskās zināšanas atbilstoši Volkswagen AG tehnisko apmācību konceptam. Darbinieki ar tik profesionālām zināšanām veiks augstākās kvalitātes remontu, kam tiek dots 2 gadu garantija. Katram klientam tiek individuāli meklēts esošā bojājuma novēršanas visoptimālākais variants.

Remontdarbi tiek veikti saskaņā ar Volkswagen AG noteiktajām darba instrukcijām un normām, tiek lietotas jaunākās remonta palīgierīces un diagnostikas iekārtas.