Passat Variant
Passat Variant

Passat Variant

Jaunais Passat Variant sniedz komfortu pat visprasīgākajiem autovadītājiem un pārsteidz ar inovatīvām tehnoloģijām. Jaunas Passat Variant ar plašo salonu un pārdomātu bagāžas izvietojumu ir pārsteidzoši daudzpusīgs automobilis, kas piemērots dažādām vajadzībām.

Passat Variant ērtā vadība, dinamiskā braukšana un augstākās kvalitātes salona dizains atstāj pārliecinošu iespaidu, bet pievilcīgais lukturu dizains neļauj to sajaukt ne ar ko citu.

Pārdomāts bagāžas izkārtojums, ērta vadība un regulējami sēdekļi padara Passat Variant par daudzpusīgu automobili, kas ir piemērots arī garākiem ceļojumiem. Aizmugurējo sēdekļu atzveltnes iespējams pilnībā nolocīt, tādējādi palielinot bagāžas telpu no 650 līdz pat 1780 litriem.

Papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma "Trailer Assist" padara braukšanu atpakaļgaitā vieglāku nekā jebkad. Tikai izvēlieties virzienu, kurā piekabei jāgriežas, un spiediet bremzes un akseleratora pedāli – visu pārējo izdarīs piekabes palīgsistēma.

Passat un Passat Variant ir vieni no populārākajiem autoparku automobiļiem. Praktiski neviens cits automobilis nevar lepoties ar tik daudzpusīgu salona dizainu un tik zemām ekspluatācijas izmaksām. Uzziniet, kā Jūs varat samazināt izdevumus un degvielas patēriņu, pateicoties jaunā Passat efektīvajiem dzinējiem.

 

Jaunais Passat Variant cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama 

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk