Golf Variant
Golf Variant

Lielisks stils

Jaunais Golf Variant pauž stilu un dinamiku, lai kur arī dotos, pateicoties augstākās klases dizainam, ko var skaidri pamanīt pat no priekšpuses.

Priekšējās daļas stilu raksturo dinamika un augstākās klases detaļas. Buferim ir uzlabota virsbūves krāsas apdare, savukārt radiatora un gaisa savācēju režģi ir pievilcīgi melnā krāsā. Pagriezienu rādītāji un dienasgaismas ir iestrādātas halogēna priekšējos lukturos, kas raugās tieši uz priekšu

Visu, ko nevar ievietot Golf Variant, to var novietot uz tā jumta. Jumta reliņi nodrošina stabilu pamatu, lai pārvadātu lielākus priekšmetus. Tie ir pieejami Trendline un Comfortline apdares versiju standartaprīkojumā. Comfortline papildaprīkojumā var pasūtīt anodēta sudraba jumta reliņus.

Jauda ir jānodemonstrē visiem, un Golf Variant sānskatā tā ir redzama viscaur. Sportisko izskatu izceļ viegls vidusstatnis melnā, mirdzošā krāsā, kā arī virsbūves krāsas ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi un rokturi. Savukārt izteiksmīgie jumta reliņi un stikls ar karstuma izolāciju izceļ to, kā Golf Variant ir apvienots sportiskais dizains un ikdienas vajadzībām.

Iespaidīgi - Golf Variant aizmugurējā daļa tiešām piesaista skatienus.

 

 

Golf Variant cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk